The Body Shop Kosovo

Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

Aromë e freskët

Vegan

Ftohës dhe freskues

Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

Aromë e freskët

Vegan

Ftohës dhe freskues

0/5
0 Mendime

Ringjallni dhe rifreskoni këmbët e lodhura, që ju dhembin me sprajin tonë freskues të këmbëve. Pasuruar me vaj esencial menteje anglez , spruconi këtë spraj për këmbët për freskinë e mentes sa herë që keni nevojë për të.

  • Spraj për këmbët
  • Freskim dhe rivitalizim
  • Aromë freskuese menteje
  • Kujdes ekspert për këmbë aktive
  • Pasuruar me vaj esencial mente nga Anglia
  • Aromë e freskët
  • Vegan

Vaj Esencial Menteje. Me mente të mbledhur, të freskët angleze, vaji ynë esencial është natyralisht freskues, prandaj jep atë ndjesi të dashur, ftohëse në lëkurë.

Clear

Si përdoret

Sprucojeni në këmbë sipas udhëzimeve dhe lejoni të thahet.

Si përdoret

Sprucojeni në këmbë sipas udhëzimeve dhe lejoni të thahet.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

Alkool Denat., Ujë, Glicerinë, PEG-60 Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Vaj Mentha Piperita/Mente (Peppermint), Parfum / Aromë, Alkil Benzoat C12-15, Acidophilus / Filtrat i Fermentimit të Rrushit, Mentol, Pantenol, Limonene, Butilen Glikol, Linalool, Propil Gallat, Acetat Tokoferil, Denatonium Benzoat, CI 42090 / Blu 1.

My Review for Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.