The Body Shop Kosovo

Peppermint Fresh Foot Lotion

Për lëkurë të thatë

Aromë freskues

Peppermint Fresh Foot Lotion

Për lëkurë të thatë

Aromë freskues

0/5
0 Mendime

Freskoni dhe hidratoni këmbët me locionin tonë të freskët për këmbët. I mbushur me vaj esencial menteje anglez, ky locion do të përkëdhelë dhe ftohë këmbët aktive, për rezultat të bukur dhe të butë.

  • Krem hidratues për këmbët
  • •Zbut dhe freskon
  • •Me një aromë menteje freskuese
  • •Kujdes ekspert për këmbët aktive
  • •Pasuruar me vaj esencial mente nga Norfolk, Angli

Vaj Esencial Menteje. Me mente të mbledhur, të freskët angleze, vaji ynë esencial është natyralisht freskues, prandaj jep atë ndjesi të dashur, ftohëse në lëkurë.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në këmbë sa herë të jetë e nevojshme.

Si përdoret

1. Masazhojeni në këmbë sa herë të jetë e nevojshme.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Peppermint Fresh Foot Lotion

Ujë, Etilheksil Palmitat, Ceteth-20, Dimethicone, Vaj Farash/ Vitis Vinifera, Vaj Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Glicerinë, Steareth-2, Alkool Stearyl, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Alkool Denat., Karbomer, Gjalp Farash Kakaoje/ Theobroma Cacao, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Vaj Menteje/ Mentha Piperita, Alkool Fentil, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Acid p-Anizik, Acidophilus / Rrush i Fermentuar, Mentol, Disodium EDTA, Limonene, Linalool, Butilen Glikol, Propyl Gallate, Acetat Tokoferili, CI 42090, CI 17200.

My Review for Peppermint Fresh Foot Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.