The Body Shop Kosovo

Mango Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

Mango Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Xheli ynë i Dushit me Mango është si një dozë ditore dielli në një shishe, duke ju lënë gati për ditën, dhe lëkura juaj të ndihet e freskët dhe me aromë të ëmbël.
Ëndërroni për një arratisje verore? Hyni në dush për të shijuar tropikun me këtë xhel dushi të freskët me shije frutash. Enshtë pasuruar me ekstrakt mangoje nga mangot e buta dhe pastron lëkurën tuaj me shkumën e tij të butë. Pjesa me e mire? Ju merrni aromën e ëmbël të mangove të verës ndërsa laheni.
Ashtu si shumë nga xhelërat e dushit të The Body Shop, ai ndihet ushqyes në mënyrë luksoze në lëkurën tuaj pa ia hequr elementët e nevojshëm. Dhe është xheli i përsosur i dushit për t’ju mbajtur të freskët dhe të sigurt kudo që ju çon dita.
Pra, nëse keni kërkuar lart e poshtë për larës trupi dhe xhel dushi, atëherë ne mendojmë se e keni gjetur të duhurin me Xhelin e Dushit me Mango të The Body Shop.

  • Pastron lëkurën tuaj për atë ndjesi të freskët me shije frutash
  • E lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë
  • Aromë e ëmbël dhe e freskët që ju çon në tropik
  • Krijon një shkumë të pasur luksoze
  • Pasuruar me ekstrakt mangoje

Lëng dhe Ekstrakt Fruti Mangoje. Copëzat e lëngshme të mangos në produktet tona tropikale përbëjnë një ekstrakt që do ta bëjnë trupin tuaj të shkëlqejë.

Clear

Si përdoret

1. Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të Xhelit tonë të dushit Mango.
2. Përhapeni atë në të gjithë lëkurën tuaj duke krijuar një shkumë të pasur freskuese dhe pastruar lëkurën tuaj.
3. Shpëlahuni mirë dhe shijoni aromën e ëmbël të mangos.
4. Duhen dy për mango. Vazhdoni me Jogurtin tonë për Trupin me Mango për ndjesinë e lëkurës edhe më të butë.

Si përdoret

1. Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të Xhelit tonë të dushit Mango.
2. Përhapeni atë në të gjithë lëkurën tuaj duke krijuar një shkumë të pasur freskuese dhe pastruar lëkurën tuaj.
3. Shpëlahuni mirë dhe shijoni aromën e ëmbël të mangos.
4. Duhen dy për mango. Vazhdoni me Jogurtin tonë për Trupin me Mango për ndjesinë e lëkurës edhe më të butë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Shower Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polisorbat 20, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Klorid Natriumi, Parfum, Sulfosukcinat Natriumi, Poligliceril-2 Kaprat, Benzoat Natriumi, PEG-120 Metil Glukozë Dioleat, Acid Citrik, Mjalt, Vaj i farës së Carthamus Tinctorius, Limonene, Linalool, Disodium EDTA, Ekstrakt Mangoje/ Mangifera Indica, Denatonium Benzoat, CI 19140, CI 15985, CI 17200.

My Review for Mango Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.