The Body Shop Kosovo

Mango Soap

Vegan

Aromë frutash

Për lëkurë të thatë

Mango Soap

Vegan

Aromë frutash

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Zgjohuni në dush me aromën e frutave të mangos. Shkumoni këtë sapun me bazë perimesh në një shkumë të pasur, për lëkurë që ndihet plotësisht e pastruar dhe e butë.

  • Sapun
  • Vaj farash mangoje nga India
  • Vaj palme i qëndrueshëm i çertifikuar

Vaj Fare Mangoje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vjelur nga partnerët tonë në Indi, ky vaj i pasur me vitaminë A dhe E është i mrekullueshëm për lëkurën tuaj.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni çdo ditë në banjë ose dush dhe përdorni në lëvizje rrethore mbi trup.
2. Shpëlajeni tërësisht pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Soap

Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Vaj Fare Mangoje/ Mangifera Indica, Parfum, Triethanolamine, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Acid Etidronik, Tetrasodium EDTA, CI 19140, CI 17200

My Review for Mango Soap

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.