The Body Shop Kosovo

Mango Shower Gel

PER TE GJITHA LLOJET E LEKURES

PASTRONI DHE FRESKONI

VEGAN

Mango Shower Gel

PER TE GJITHA LLOJET E LEKURES

PASTRONI DHE FRESKONI

VEGAN

0/5
0 Mendime

Merrni atë trup të bukur ndjenjë të freskët dhe të pastër-pastër me xhel tonë të shkumëzuar mango dush.

E certifikuar nga shoqëria vegane dhe e bërë me 92% përbërës me origjinë natyrore duke përfshirë ekstraktin e mangos dhe aloe vera organike nga Komuniteti i Tregtise se Drejte nga Meksika, xhel dushi ynë nga mango ndihmon për të lënë lëkurën të ndjehet e butë. Me nota arome nga mango, fruti i pasionit dhe musk, ka aromë si një mango e përkryer dhe e pjekur, me lëng që shkrihet në gojën tuaj.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Shishe e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë edhe plastikën e recikluar të Komunitetit te Tregtise se Drejte të mbledhur nga rrugët e Bengalurut, Indisë. Ju mund të ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund të doni planetin tuaj çdo herë që ju e doni trupin tuaj.

  • Xhel dush
  • Perfect për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastruar dhe rifreskuar
  • 92% përbërës me origjinë natyrore
  • Tani certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • Testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco- Betaine, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Linalool, Limonene, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Mangifera Indica Fruit Extract/Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Denatonium Benzoate, CI 19140/Yellow 5, CI 17200/Red 33.

My Review for Mango Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.