The Body Shop Kosovo

Mango Body Scrub

EKSFOLIUES TRUPI I PASUR ME TEKSTURE SHEQERI

PER LEKURE TE THATE

VEGAN

Mango Body Scrub

EKSFOLIUES TRUPI I PASUR ME TEKSTURE SHEQERI

PER LEKURE TE THATE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Eksfolioni atë trup të bukur për butësi të thellë me pastrimin e trupit tonë mango.

Tani e bërë me 90% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë Mango Seed Oil Community Fair Trade nga India, ky eksfoliues i pasur dhe i butë i sheqerit, largon qelizat e lëkurës së vdekur për të lënë lëkurën e thatë te ndjehet më e butë, më e lëmueshme dhe të ushqyer me hidratim.

Ky pastrues me aromë të freskët frutash tani vjen në paketim të riciklueshëm. * Vaskë e bërë me 100% plastike të ricikluar, duke përfshirë edhe plastikën e recikluar të komunitetit të tregtisë nga India. Kjo do të thotë që ju mund të doni planetin tuaj ndërsa ju e doni trupin tuaj.

 • Exfoliator i pasur i trupit të sheqerit
 • Perfekte për lëkurë të thatë
 • Lëreni lëkurën të ndjeheni më të butë dhe të ushqyer me hidratim
 • Erë delikate frutash
 • Bërë me përbërës 90% të origjinës natyrore
 • Certifikuar nga shoqëria vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur në lëvizje rrethore.
 2. Shpërlarjeni.
 3. Ndjeni lëkurën të butë dhe të lëmuar.
 4. Lëkura juaj tani është gati për pastrim dhe hidratues.

Si përdoret

 1. Aplikoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur në lëvizje rrethore.
 2. Shpërlarjeni.
 3. Ndjeni lëkurën të butë dhe të lëmuar.
 4. Lëkura juaj tani është gati për pastrim dhe hidratues.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Body Scrub

Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Sucrose, Aqua/Water/Eau, Propanediol, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Citrus Limon Peel Powder/Citrus Limon (Lemon) Peel Powder, Mangifera Indica Seed Oil/Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Linalool, Limonene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate Citrate, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Mango Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.