The Body Shop Kosovo

Mango Hand Cream

Vegan

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

Mango Hand Cream

Vegan

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Kremi i duarve që i duhet çdo çante dore, ky krem duarsh përditshmërie është i përkryer për hidratim gjatë lëvizjes. E mbushur me aromën e mangos së freskët, tropikale, formula e lehtë me krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem duarsh
  • I lë duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara
  • Vaj farash mangoje nga India
  • Teksturë e lehtë, ushqyese, jo e yndyrshme
  • Aromë e ëmbël dhe e lehtë e mangos
  • Madhësia e përshtatshme për udhëtim
  • Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Vaj Fare Mangoje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vjelur nga partnerët tonë në Indi, ky vaj i pasur me vitaminë A dhe E është i mrekullueshëm për lëkurën tuaj.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Hand Cream

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Parfum, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeritretil, Fenoksietanol, Kapril Glikol, Alkool Cetearyl, Glukosid Cetearil, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Vaj Fare Mangifera Indica,Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Hidroksid Kaliumi, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 75120, CI 14700.

My Review for Mango Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.