The Body Shop Kosovo

Mango Body Yogurt

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

Mango Body Yogurt

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

0/5
0 Mendime

Jogurti ynë i Trupit mrekullisht hidratues është një ëndërr butësisht e lehtë, që përthithet shpejtë. Kjo ju lejon të hidheni nga dushi – ta fërkoni drejt në trupin tuaj – pastaj të vishni xhinse ose streçe pa pritur fare. Kështu që, të gjithë ju që doni planetin merrni më të mirën nga të gjitha botët hidratuese me Jogurtet Tropikale të Trupit dyfish ëndërrimtare.
Ndërsa jeni në modalitetin e humbjes së kohës – për të kursyer milingonat, kafshët dhe pemët, Jogurti ynë i qetë me Mango është pasuruar me bollëk me lëng mango dhe qumësht organik të bajames nga Komuniteti i Tregëtisë së drejtë në Spanjë. Pra, edhe pse formula e tij është e lehtë mund të përputhet me shpejtësinë e trurit duke u përthithur në lëkurën tuaj në një çast. Ai gjithashtu mund të japë kohën e tij dhe të mbajë të hidratuar lëkurën tuaj për 48 orë rresht. Pra, kur të keni pak kohë për të vëzhguar trupin tuaj, ai do të ndihet i hidratuar, më i butë dhe të duket gjithnjë e më rrezatues. Ju nuk mund të bëni gjë tjetër veç të ngadalësoni për pak dhe të ndjeni faktorin argëtues me Jogurtet tona të Trupit.

  • Një krem i lehtë që thithet në një çast
  • Hidratim ëndërrimtar 48 orë
  • Lëkura ndihet më e butë dhe e hidratuar
  • Pasuruar me lëng mangoje dhe qumësht organik të bajames nga Komuniteti i Tregëtisë së drejtë në Spanjë
  • Dilni nga dushi dhe përhapeni në lëkurë të lagur

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Lëng dhe Ekstrakt Fruti Mangoje. Copëzat e lëngshme të mangos në produktet tona tropikale përbëjnë një ekstrakt që do ta bëjnë trupin tuaj të shkëlqejë.

Clear

Si përdoret

1. Hyni dhe dilni nga dushi si vetëtima.
2. Hidhni një sasi të Jogurtiti tonë të Trupit me Mango dhe masazhojeni në lëkurë të lagur.
3. Përdoret menjëherë pas dushit ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
4. Largohuni në një parajsë tropikale nëse keni kohë.
5. Ose vishni rroba tashmë! Nuk ka nevojë të prisni nëse keni nevojë të shkoni diku.

Si përdoret

1. Hyni dhe dilni nga dushi si vetëtima.
2. Hidhni një sasi të Jogurtiti tonë të Trupit me Mango dhe masazhojeni në lëkurë të lagur.
3. Përdoret menjëherë pas dushit ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
4. Largohuni në një parajsë tropikale nëse keni kohë.
5. Ose vishni rroba tashmë! Nuk ka nevojë të prisni nëse keni nevojë të shkoni diku.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Body Yogurt

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearate, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Lëng Mangoje/ Mangifera Indica, Hidroksid Natriumi, Sodium Hyaluronate, Limonene, Ekstrakt i Bajameve të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Sorbat Kaliumi, Dehidroacetat Natriumi, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 15985, CI 19140.

My Review for Mango Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.