The Body Shop Kosovo

Maca Root & Aloe Shaving Gel

Përfundim natyral

Aromë lulesh

Vegan

Maca Root & Aloe Shaving Gel

Përfundim natyral

Aromë lulesh

Vegan

0/5
0 Mendime

Lëreni lëkurën të ndihet e qetë, e freskët dhe e butë me Xhelin e Rrojes të Ftohtë Qetësues me Maca Root & Aloe i pasuruar me ekstrakt rrënjësh maka dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, kjo formulë transparente, vegane ju lejon të stiloni dhe rruani me lehtësi qimet e fytyrës në mënyrën tuaj, si dhe ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së skuqjes dhe djegies së briskut.

  • Xhel rroje
  • Lëkura ndihet e qetësuar, e ftohur, më e butë dhe e ushqyer
  • Ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së skuqjes dhe djegies pas rrojës
  • Aromë freskuese menteje
  • Pasuruar me ekstrakt rrënjë maka nga Peruja dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, nga Meksika
  • Vegan

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Rrënjë Maca. Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii është një përbërës natyral. Delikat dhe hidratues.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në fytyrë të lagur me majat e gishtave për të modeluar dhe rruajtur në mënyrën tuaj.
2. Shpëlajeni.
Për rezultate më të mira, përdoreni me Xhelin Ujor Pas Rrojës Maca Root & Aloe Calming.

Si përdoret

1. Vendoseni në fytyrë të lagur me majat e gishtave për të modeluar dhe rruajtur në mënyrën tuaj.
2. Shpëlajeni.
Për rezultate më të mira, përdoreni me Xhelin Ujor Pas Rrojës Maca Root & Aloe Calming.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Maca Root & Aloe Shaving Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, PPG-26-Buteth-26, , Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cocamidopropyl Betaine, Fenoksietanol, PEG-40 VajRecini i Hidrogjenuar, Parfum / Aromë, Caprylyl Glycol, Alkool Benzil , Mentol, Hidroksid Natriumi, Mentoksipropanediol, Dipropilen Glikol, Acid Kaprilhidroksamik, Klorur Natriumi, Benzofenon-3, Trisodium Etilenediamine Disuçinat, Metilpropanediol, Limonen, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6, Boswellia Serrata Gum, Pluhur Lëngu i Gjethes Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Boksido Rrënjë Meyenii Lepidium të Hidrolizuara, Sorbat Kaliumi, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Acid Fosforik, Ekstrakt Frutash Cucumis Sativus / Kastravec, 1,2-Hexanediol, Glycine Kapriloil, CI 60730/Ext. Violet 2, CI 42090/Blue 1.

My Review for Maca Root & Aloe Shaving Gel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.