The Body Shop Kosovo

Maca Root & Aloe Fresh Kick Deodorant

Për lëkurë të thatë

Aromë e freskët

Maca Root & Aloe Fresh Kick Deodorant

Për lëkurë të thatë

Aromë e freskët

0/5
0 Mendime

Ndjehuni dhe aromatizohuni freskët me Deodorantin Maca Root & Aloe Fresh Kick. Pasuruar me ekstrakt rrënje maca dhe vaj Arre Brazili të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe aloe vera organike nga Meksika.

  • Deodorant Stick
  • Aromë freskuese
  • Pasuruar me ekstrakte të rrënjës maca dhe vaj të arrave të Brazilit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Peruja dhe aloe vera organike nga Meksika

Rrënjë Maca. Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii është një përbërës natyral. Delikat dhe hidratues.

Clear

Si përdoret

Aplikojeni në sqetulla çdo mëngjes pas dushit ose banjës.

Si përdoret

Aplikojeni në sqetulla çdo mëngjes pas dushit ose banjës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Maca Root & Aloe Fresh Kick Deodorant

Propilen Glikol, Glicerinë, Ujë, Ujë Hamamelis Virginiana, Stearat Natriumi, Ceteth-20, Parfum / Aromë, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Alkool, Kreatinë, Pluhur i Lëngut të Gjetheve të gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis , Vaji i Farave të Brazilit/ Bertholletia Excelsa, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, 1,2-Hexanediol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Kaprilil Glicinë, Kaprilil Glikol, Acid Citrik.

My Review for Maca Root & Aloe Fresh Kick Deodorant

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.