The Body Shop Kosovo

Strawberry Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

Strawberry Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Po ju ftojmë të zgjoheni me dushin e mëngjesit duke përdorur Xhelin tone të Dushit me Luleshtrydhe. Ku ka më mirë se ta filloni ditën me xhelin tonë freskues që të kujton ditët e bukura të verës duke mbledhur luleshtrydhe? As ne nuk mund të gjejmë ide më të mirë!

E dime që keni vende për të shkuar dhe për të shkëlqyer. Prandaj në vend të thjesht një ndjesie dushi të përditshëm, ne ju sjellim një ylber mëngjesi me larësat tanë të trupit dhe xhelin e dushit të frymëzuar nga natyra. Xheli ynë i dushit me Luleshtrydhe është i pasur me vajin e farës së luleshtrydhes të përpunuar në temperature të ulët dhe me pak vanilje, prandaj për ata që pëlqejnë aromat e ëmbla ky xhel do t’ju bëjë ta bëni dushin e mëngjesit me qejf.
Merrni pak xhel dhe shkumojeni në gjithë trupin tuaj. Pak çaste më vete do të dilni nga dushi, si të keni dalë nga një fushë me luleshtrydhe, me lëkurën e pastër dhe të rifreskuar.

  • Xhel dushi i inspiruar nga natyra
  • Pastron lëkurën duke lënë një aromë të këndshme
  • I pasuruar me vajin e farës së luleshtrydhes
  • Aromë e ëmbël luleshtrydhesh
  • Shkumë e pasur që ju mbulon gjithë trupin
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Pastrim i butë
  • Vegjetarian

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

1. Hapni ujin dhe hidhni një sprucim xhel dushi në duar.
2. Bëni dush ose banjë – pastaj shkumoni xhelin me duar.
3. Fërkojeni në të gjithë trupin tuaj për të pastruar dhe rifreskuar lëkurën.
4. Ndjeni aromën e luleshtrydheve dhe buzëqeshni, ndërsa shpëlaheni.
5. Dëshironi të argëtoheni më shumë me luleshtrydhe për trupin tuaj? Vendosni kosin tonë hidratues të trupit me luleshtrydhe në lëkurë të lagur.

Si përdoret

1. Hapni ujin dhe hidhni një sprucim xhel dushi në duar.
2. Bëni dush ose banjë – pastaj shkumoni xhelin me duar.
3. Fërkojeni në të gjithë trupin tuaj për të pastruar dhe rifreskuar lëkurën.
4. Ndjeni aromën e luleshtrydheve dhe buzëqeshni, ndërsa shpëlaheni.
5. Dëshironi të argëtoheni më shumë me luleshtrydhe për trupin tuaj? Vendosni kosin tonë hidratues të trupit me luleshtrydhe në lëkurë të lagur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Shower Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.

My Review for Strawberry Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.