The Body Shop Kosovo

Strawberry Squirrel Bath Bomb

Strawberry Squirrel Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Sillni flluska me bath bomb-ën tonë aromatike dhe shkumuese Strawberry Squirrel Bath Bomb. Me formë ketri të kuq amerikan, ky trajtim banje me aromë të ëmbël që ndryshon ngjyrën, shndërron vaskën tuaj në një arratisje gjithëpërfshirëse dhe emocionuese.

  • Bath bomb shkumuese
  • Aromë vërtet e ëmbël luleshtrydheje
  • Lakuriq
Clear

Si përdoret

1. Hidheni në ujë të ngrohtë dhe të rrjedhshëm.
2. Lëreni të shkumohet.
3. Tani futu në vaskë.
4. Lëreni ndjesitë e mira, aromatike te ju pushtojnë.

Si përdoret

1. Hidheni në ujë të ngrohtë dhe të rrjedhshëm.
2. Lëreni të shkumohet.
3. Tani futu në vaskë.
4. Lëreni ndjesitë e mira, aromatike te ju pushtojnë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Squirrel Bath Bomb

Bikarbonat Natriumi, Acid Citrik, Karbonat Natriumi, Sulfat Natriumi, Parfum / Parfum, Alkool, Ujë, Vp / Va Kopolimer, Polisorbat 20, Peg-8, Isopropyl Myristate, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 14700/Red 4.

My Review for Strawberry Squirrel Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.