The Body Shop Kosovo

Strawberry Clearly Glossing Shampoo

Për flokë pa jetë

Nxit shkëlqmin

Vegan

Strawberry Clearly Glossing Shampoo

Për flokë pa jetë

Nxit shkëlqmin

Vegan

0/5
0 Mendime

Përshëndetni Shampon tonë Clearly Glossing me Luleshtrydhe. Ajo ju jep atë ndjesinë e flokëve me volum gjatë gjithë ditës dhe asgjë nuk e mund atë. Përdorur me balsamin tonë, kjo dyshe vegane ndihmon flokët tuaj të duken me shkëlqim dhe të ndjehen të butë.

Të lodhur nga flokët pa jetë? Filloni ti lani me Shampon tonë me Luleshtrydhe dhe së shpejti do të jeni në rrugën tuaj për të shkëlqyer në qytet. Enshtë e pasuruar me luleshtrydhe me lëng, të pjekura nën diellin italian. Formula jonë është gjithashtu e mbushur me aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika. Thjesht shkumohuni me këtë shampo me aromë luleshtrydheje dhe shijoni flokët me erë të ëmbël gjatë gjithë ditës.

Drejtohuni tek Shampoja me Luleshtrydhe të The Body Shop për flokë me shkëlqim. Kjo bukuri me shije frutash është gati të bëhet shoqja juaj e re më e mirë. Dhe nëse ju pëlqen si tingëllon kjo shampoo me shkëlqim, atëherë shikoni pjesën tjetër të familjes në gamën tonë me Luleshtrydhe për shumë më tepër mënyra për të marrë përfitimin e frutave.

  • Kthejuni shkëlqimin flokëve pa jetë
  • Shijoni flokët plot shkëlqim
  • Pasuruar me luleshtrydhe dhe aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Vegane

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të vogël të Shampos tonë me Luleshtrydhe në duart tuaja dhe masazhojeni në flokë të lagur.
2. Mbyllni sytë dhe thithni mirësinë e saj me erë të ëmbël.
3. Shpëlajeni plotësisht dhe përsëriteni nëse është e nevojshme.
4. Për flokë me shkëlqim shtesë, ndiqeni me Balsamin tonë Clearly Glossing me Luleshtrydhe. Ose pse të mos provoni më shumë nga produktet tona në gamën tonë me Luleshtrydhe. Xhel dushi, gjalp trupi, balsam buzësh, mist trupi dhe më shumë.

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të vogël të Shampos tonë me Luleshtrydhe në duart tuaja dhe masazhojeni në flokë të lagur.
2. Mbyllni sytë dhe thithni mirësinë e saj me erë të ëmbël.
3. Shpëlajeni plotësisht dhe përsëriteni nëse është e nevojshme.
4. Për flokë me shkëlqim shtesë, ndiqeni me Balsamin tonë Clearly Glossing me Luleshtrydhe. Ose pse të mos provoni më shumë nga produktet tona në gamën tonë me Luleshtrydhe. Xhel dushi, gjalp trupi, balsam buzësh, mist trupi dhe më shumë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Clearly Glossing Shampoo

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Acid Citrik, Cocamidopropyl Betaine, Hidroksid Amoni, Klorid Natriumi, Propilen Glikol, Parfum / Aromë, Benzoat Natriumi, Heksilen Glikol, Polyquaternium-10, Glicerinë, Lëng Luleshtrydheje/ Fragaria Vesca, Acid Salicilik, PPG-5-Ceteth-20, Pluhuri i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Limonene, Acetat Natriumi, Alkooli Izopropil, Hidroksid Natriumi, CI 14700 / Red 4, CI 17200 / Red 33.

My Review for Strawberry Clearly Glossing Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.