The Body Shop Kosovo

Strawberry Soap

Aromë frutash

Vegan

Strawberry Soap

Aromë frutash

Vegan

0/5
0 Mendime

Zgjohuni me një dush me shpërthime të freskëta uleshtrydhesh. Fërkojeni këtë sapun me bazë vegjetale për të krijuar një shkumë të pasur për lëkurë që ndihet e pastruar plotësisht. Lëngu i luleshtrydhes do t’ju lërë të ndjeheni më të butë dhe të hidratuar.

  • Sapun
  • Nuk e than lëkurën
  • Lë lëkurën të pastruar dhe më të butë.
  • Shkumon shumë
  • Sapun me bazë vegjetale
  • Vaj palme i çertifikuar që nuk dëmton mjedisin

Vaj Fare Luleshtrydheje & Ekstrakt Lëngu. Ne i shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

1. Shkumojeni çdo ditë në banjë ose dush duke përdorur lëvizje rrethore në lëkurë.
2. Shpëlajeni mirë pas përdorimit.

Si përdoret

1. Shkumojeni çdo ditë në banjë ose dush duke përdorur lëvizje rrethore në lëkurë.
2. Shpëlajeni mirë pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Soap

Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Triethanolamine, Lëng Luleshtrydheje/Fragaria Vesca, Acid Etidronic, Tetrasodium EDTA, Limonene, CI 14700, CI 17200.

My Review for Strawberry Soap

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.