The Body Shop Kosovo

Strawberry Body Lotion

Strawberry Body Lotion

0/5
0 Mendime

Locioni jonë Zbutës në trajtë Xheli do të hidratojë dhe ushqejë lëkurën tuaj. Plot me vaj të farës së luleshtrydhes të përpunuar në të ftohtë,duke mundësuar që lëkura juaj të mbështillet me hidratim e me një aromë të ëmbël dhe me frutore.

  • Locion trupi
  • Hidraton dhe ushqen lëkurën
  • Hidratim 24 orë
  • Locion xhel i freskët
  • Përthithet shpejt
  • Vaj i luleshtrydheve përpunuar në të ftohtë
  • Mjaltë I marrë nga Etiopia sipas rregullave të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë
Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni butësisht në lëkurë, pas dushit. Fokusohuni në zonat e thata.
2. Prisni pak të thithet nga lëkura para se të visheni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Body Lotion

Aqua / Water / Ujë, Gjalp Shea / Butyrospermum Parkii, Glicerinë, Alkool Benzil, Ciklopentasiloksan, Parfum / Aromë, Fenoksietanol, Karbomer Natriumi, Cikloheksasiloxane, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus ,Karbomer,Vaj i Farës së Luleshtrydheve/Fragaria Ananassa,Fruta luleshtrydheje Të Hidrolizuara, Akrizat Gliceril / Acolik Copolimer Acid, Methylparaben, Silikat Alumini i Magnezit, Butil Metoksidibenzoilmetan, Glukol Propilen, Butilparaben, Ethylparaben, Limonene, Propylparaben, Cinnamal, Acid Citrik, Klorur Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 14700 / E Kuqe 4, CI 15985 / E Verdhë 6.

My Review for Strawberry Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.