The Body Shop Kosovo

Strawberry Body Yogurt

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

Strawberry Body Yogurt

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

5/5
1 Mendime
"E përdori këtë produkt që 2 vite dhe jam shumë e lumtur me mënyren si absorbohet në lekurë menjëher pas përdorimit."
Lexo më shumë

Me tre fjalë? Lëkurë. E puthur. Nga luleshtrydhet. Jogurti ynë i Trupit me Luleshtrydhe e lë lëkurën të ndjehet intensivisht e hidratuar, me një shkëlqimtë bukur dhe me pamje më të shëndetshme.
Pavarësisht nëse janë mbledhur së fundmi apo të shndërruara deri në përsosmëri në këtë Jogurt të butë Trupi me fruta, nuk mund të mos të dashuroheni me ëmbëlsinë e luleshtrydheve. Pasuruar me lëng luleshtrydheje dhe qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja, Jogurti ynë për Trupin me Luleshtrydhe lë lëkurën tuaj të ndjehet më e butë dhe e lëmuar me deri në 48 orë hidratim. Nuk keni kohë për tu hidratuar? Nuk është problem. Kjo formulë e lehtë krem xheli nuk është kurrë ngjitëse dhe absorbohet menjëherë, kështu që ju mund të vishni xhinset dhe të vazhdoni ditën me aromën e ëmbël të luleshtrydheve të freskëta në ajër.

Është vegan, si të gjithë Jogurtët e The Body Shop dhe punon mrekullisht në lëkurë të lagur. Jogurtet e The Body Shop janë thjesht gjëja që ju duhet kur lëkura juaj ka nevojë për një nxitje të shpejtë të hidratimit dhe një aromë verore. Oh, pershendetje diell.

  • Një formulë e lehtë xhel-krem që përthithet në një çast
  • 48 orë hidratim i ëmbël
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe duket rrezatuese
  • Pasuruar me qumësht bajamesh organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja
  • Me ngut? Funksionon edhe në lëkurë të lagur

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Direkt pas dushit ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për një nxitje të shpejtë të hidratimit, merni një sasi të Jogurtit tonë të Trupit me Luleshtrydhe.
2. Zbuteni dhe masazhojeni atë në të gjithë gjymtyrët dhe trupin tuaj dhe shikoni se si përthithet. Tani vishuni!

Si përdoret

1. Direkt pas dushit ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për një nxitje të shpejtë të hidratimit, merni një sasi të Jogurtit tonë të Trupit me Luleshtrydhe.
2. Zbuteni dhe masazhojeni atë në të gjithë gjymtyrët dhe trupin tuaj dhe shikoni se si përthithet. Tani vishuni!

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Efekte shume te mira

November 2022

E përdori këtë produkt që 2 vite dhe jam shumë e lumtur me mënyren si absorbohet në lekurë menjëher pas përdorimit.

Arvi
Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Body Yogurt

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum / Aromë, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Glicerinë Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Kapsol, Lëng Luleshtydheje/ Fragaria Vesca, Sodium Hyaluronate, Limonene, Ekstrakt i Farës së Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid Salicilik, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 14700 / Red 4, CI 19140/Yellow 5.

My Review for Strawberry Body Yogurt

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.