The Body Shop Kosovo

Lemon Protecting Hand & Body Lotion

Lemon Protecting Hand & Body Lotion

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës një TLC serioze me locionin tonë mbrojtës të duarve dhe trupit të limonit.

Hidhni një copë locion limoni për mbrojtjen e duarve dhe trupit. Zbuteni në pëllëmbët e duarve dhe të trëndafilat ose atë trup të bukur. Locioni ynë hidratues për lëkurën e thatë dhe të tejlarur me lagështi intensive 72-orëshe, me një aromë pastruese dhe ndihmon në mbrojtjen kundër efekteve tharëse të agresorëve të jashtëm.

I pasuruar me vaj esencial limoni natyral, i njohur për vetitë e tij pastruese, e lë lëkurën të ndjehet e mbrojtur dhe e hidratuar pas larjes së shpeshtë.

  • Hidratim intensiv 72-orësh për lëkurën e thatë të larë shumë
  • Ndihmon në mbrojtjen kundër efekteve të tharjes së agresorëve të jashtëm
  • Teksturë e pasur, kremoze
  • Lëkura ndihet e rimbushur me lagështi
  • Jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës
  • Me vaj esencial limoni natyral i nxjerrë nga lëvozhga e limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • Bërë me Gjalpë Shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana, i njohur për vetitë e tij ushqyese.
  • Përfshin përmbajtje plastike të ricikluar pas konsumit në tub
  • Plotësisht i riciklueshëm* (*ku ekzistojnë objekte lokale)
  • Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lemon Protecting Hand & Body Lotion

Aqua/Water/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Carbomer, Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Linalool, Geraniol, Citrus Limon Peel Oil/Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5.

My Review for Lemon Protecting Hand & Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.