The Body Shop Kosovo

Lemon Purifying Hair & Body Wash

Pastrues intensiv

Purifikouni dhe mbrohuni nga koka te këmbët

Lemon Purifying Hair & Body Wash

Pastrues intensiv

Purifikouni dhe mbrohuni nga koka te këmbët

0/5
0 Mendime

Filloni ose mbaroni ditën tuaj duke u ndjerë të pastruar dhe të rifreskuar me Larësin tonë Purifikues për Flokët dhe Trupin me Limon.

Hidhuni në dush dhe hidhni një sasi larësi flokësh dhe trupi. Përhapeni dhe shkumojeni intensivisht nga koka te këmbët. Merrni atë aromë agrumesh.

Pasuruar me vaj esencial të limonit natyral, i cili njihet për vetitë e tij pastruese, ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive, duke i lënë flokët dhe trupin tuaj të pastër, të freskët dhe me aromë të lehtë.

  • Për trupin dhe flokët
  • Ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive
  • Me vaj natyral të limonit të nxjerrë nga lëkura e limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • Përfshin 100% përmbajtje plastike të ricikluar pas konsumit në shishe dhe përmban plastikë të ricikluar të
  • Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga India
  • Të riciklueshme plotësisht * (* aty ku ekzistojnë institucione lokale)
  • Vegane
Clear

Si përdoret

1. Nxirrni një sasi larësi flokësh dhe trupi.
2. Shkumohuni dhe pastrohuni nga koka deri te këmbët.
3. Shpëlajeni mirë me ujë.

Si përdoret

1. Nxirrni një sasi larësi flokësh dhe trupi.
2. Shkumohuni dhe pastrohuni nga koka deri te këmbët.
3. Shpëlajeni mirë me ujë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lemon Purifying Hair & Body Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Polyglyceryl-2 Caprate, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Benzoat Natriumi, Parfum / Aromë, Limonen, Acid Citrik, Sukrozë, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citral, Disodium EDTA, Linalool, Denatonium Benzoat, Vaj Lëkure Limoni/ Citrus, CI 19140 / Yellow 5, CI 15985 / Yellow 6.

My Review for Lemon Purifying Hair & Body Wash

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.