The Body Shop Kosovo

Coconut Hand Cleanse Gel

Aromë fiksuese

Për lëkurë të thatë

Coconut Hand Cleanse Gel

Aromë fiksuese

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Mbajini duart tuaja me aromë të freskët dhe të pastër me Xhelin Dezinfektues të Duarve me Kokos. Me aromën tropikale të kokosit, ky xhel për dezinfetkimin e duarve është i përsosur për të mbajtur në çantën tuaj për pastrim pa shpëlarje, për t’ju ndihmuar të mbani duart tuaja të pastra kur jeni në lëvizje.

  • Veti antibakteriale
  • Formulim me bazë të lartë alkooli 73%, me veti pastruese
  • Vret 99.9% të baktereve
  • Pastron duart në mënyrë efektive kur uji i freskët nuk është i disponueshëm
  • Madhësia miqësore me çantat
  • Vegan

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Ekstrakt Kamomili. Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Clear

Si përdoret

1. Fërkojeni në duar dhe lëreni të thahet.
2. Përdoreni gjatë gjithë ditës sipas nevojës.

Si përdoret

1. Fërkojeni në duar dhe lëreni të thahet.
2. Përdoreni gjatë gjithë ditës sipas nevojës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Hand Cleanse Gel

Alkool Denat. (Solvent / Tretës), Aqua / Ujë (Solvent/ Tretës, Betaine (Agjent Zbutës i Flokëve), Glicerinë (Humektant), Akrilate / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40 (Emulsifikues) ), Parfum / Aromë (Aromë), Aminomethyl Propanol (Rregullues i Ph), Ekstrakt Kokosi/ Cocos Nucifera Agjent Zbutës i Lëkurës), Benzil Benzoat (Tretës), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Ekstrakt Lulesh Anthemis Nobilis (Shtesë Natyrale).

My Review for Coconut Hand Cleanse Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.