The Body Shop Kosovo

Coconut Soap

Vegan

Aromë gourmand

Për lëkurë të thatë.

Coconut Soap

Vegan

Aromë gourmand

Për lëkurë të thatë.

0/5
0 Mendime

Zgjohuni në dush me aromën e freskët të kokosit tropikal. Krijoni një shkumë të pasur për lëkurën që ndihet e pastruar bukur.

  • Sapun
  • Vaj palme i qëndrueshëm i çertifikuar
  • Vaj kokosi i virgjër i shtypur në të ftohtë i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Samoa, Polinezi
  • Pasuruar me vaj soje

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Vaji i Sojës. Soja mund të mos jetë një përbërës magjepsës, por na dhuron në vaj të këndshëm esencial që ndihmon lëkurën të mbajë lagështirën brenda.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni çdo ditë në banjë ose dush dhe përdorni në lëvizje rrethore mbi trup.
2. Shpëlajeni tërësisht pas përdorimit.

Si përdoret

1. Shkumohuni çdo ditë në banjë ose dush dhe përdorni në lëvizje rrethore mbi trup.
2. Shpëlajeni tërësisht pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Soap

Sodium Palmate (Surfaktant), Sodium Palm Kernelate (Surfaktant), Aqua (Tretës / Solvent), Glicerinë (Humektant), Parfum (Aromë), Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera (Emolient/ Zbutës flokësh), Vaj Soje/ Glycine Soja (Emolient/ Zbutës për lëkurën), Acid Citrik (Rregullues i pH), Acid Etidronik (Agjent Reduktues), Tetrasodium EDTA (Agjent Reduktues), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Butilfenil Metilpropional (Përbërës Aromatizues), Alkool Anisil (Përbërës Aromatizues), CI 77891 (Ngjyrues).

My Review for Coconut Soap

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.