The Body Shop Kosovo

Coconut Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë gourmand

Coconut Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë gourmand

0/5
0 Mendime

Kremi i duarve që i duhet çdo çante dore, ky krem duarsh përditshmërie është i përkryer për hidratim gjatë lëvizjes. E mbushur me aromën e e kokosit së freskët, tropikal, formula e lehtë me krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem duarsh
  • I lë duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara
  • Vaj farash mangoje nga India
  • Teksturë e lehtë, ushqyese, jo e yndyrshme
  • Aromë e ëmbël dhe e lehtë e mangos
  • Madhësi e përshtatshme për udhëtim

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Hand Cream

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Parfum, Alkool Cetil, Pentaerythrityl Distearate, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soya, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA,Alkool Myristyl, Alkool Stearil, Kumarin, Linalool, Limonene, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, Karamel, CI 14700.

My Review for Coconut Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.