The Body Shop Kosovo

Coconut Oil Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil

PËR FLOKË TË THATA

VEGAN

Coconut Oil Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil

PËR FLOKË TË THATA

VEGAN

0/5
0 Mendime

Duke shfaqur një përzierje vaj organik të virgjër të kokosit nga Samoa dhe vajit të sojës nga Brazili, nga Komunitetit të Tregtisë së Drejtë. Pasuruar me vaj pracaxi brazilian, trajtimi ynë 100% vegan, me aromë të shijshme mund të përdoret përpara ritualit tuaj të kujdesit për flokët, të lihet gjatë natës ose të masazhohet në fundet e thata, duke i bërë flokët të duken më të fortë, më të butë dhe më të lëmuar. Cilado qoftë lloji i flokëve tuaj, ky trajtim fleksibël mund tju ndihmojë.

Clear

Si përdoret

  1. Masazhojeni në flokë të paktën pesë minuta para larjes.
  2. Lëreni si një trajtim gjatë natës dhe lajeni në mëngjes.
  3. Vendoseni në flokë të pastër për të ushqyer majat e thata.

Si përdoret

  1. Masazhojeni në flokë të paktën pesë minuta para larjes.
  2. Lëreni si një trajtim gjatë natës dhe lajeni në mëngjes.
  3. Vendoseni në flokë të pastër për të ushqyer majat e thata.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Oil Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil

Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Parfum / Aroma, Tokoferol, Vaji i Farave Pentaclethra Macroloba, Vaji i Farave të lulediellit/ Helianthus Annuus, Ekstrakt Rozmarine/ Rosmarinus Officinalis (, Kumarin, Acid Citrik.

My Review for Coconut Oil Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.