The Body Shop Kosovo

Coconut Body Scrub

EKSFOLIUES I FORTE ME SHEQER

PER LEKURE SHUME TE THATE

VEGAN

Coconut Body Scrub

EKSFOLIUES I FORTE ME SHEQER

PER LEKURE SHUME TE THATE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Zbukuro intensivisht atë trup të bukur në butësi të mëndafshtë me Scrub-in tonë të trupit me kokos.

Tani i bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të kokosit të virgjër të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Samoa, eksfoliuesi ynë i sheqerit largon intensivisht qelizat e vdekura të lëkurës për të lënë lëkurën shumë të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi.

Ky pastrim me aromë kokosi tani vjen në paketim të riciklueshëm.* Vaska është bërë gjithashtu me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj, ndërkohë që doni dhe kënaqni trupin tuaj.

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

 • Eksfoliues intensiv i trupit me sheqer
 • E përkryer për lëkurë shumë të thatë
 • Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë dhe e ushqyer me lagështi
 • Erë delikate si krem
 • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Vaj kokosi organik i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
Vaji i kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë, dhe i yni vjen nga partnerët tanë në Samoa me diell.

Clear

Si përdoret

 1. Lëmoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur me lëvizje rrethore.
 2. Pastrojeni intensivisht, fërkojeni dhe eksfoloni atë trup të bukur.
 3. Shpërlajeni.
 4. Ndjeheni seriozisht të lëmuar dhe të butë në mëndafsh.
 5. Lëkura juaj tani është gati për pastrim dhe hidratim.

Zbuloni linjën e plotë për kujdesin e trupit nga Coconut.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Body Scrub

Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Chloride, Sucrose, Silica, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/Fragrance, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Phenoxyethanol, Cocos Nucifera Shell Powder/Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Benzoate, Coumarin, Tocopherol, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide.

My Review for Coconut Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.