The Body Shop Kosovo

Coconut Body Lotion

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

72 ORË HIDRATIM

VEGAN

Coconut Body Lotion

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

72 ORË HIDRATIM

VEGAN

0/5
0 Mendime

Locion Trupi me kokos ushqen dhe zbut butësisht lëkurën.

Kur aplikohet, locioni kremoz shkrihet në lëkurë, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar pa e lyer me yndyrë. Produkti është tërësisht vegan dhe me 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të kokosit nga Samoa, i marrë në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Ofron 72 orë hidratim dhe e bën lëkurën më rrezatuese.

 • Locion trupi
 • I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë
 • Ofron 72 orë hidratim
 • Nuk ngjitet
 • Aromë e ëmbël kokosi
 • 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Vegan
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje rrethore.
 2. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
 3. Shijoni aromën delikate.

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje rrethore.
 2. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
 3. Shijoni aromën delikate.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Body Lotion

Aqua/Water/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum/Fragrance, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Carbomer, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citric Acid, Caramel

My Review for Coconut Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.