The Body Shop Kosovo

Coconut Bath Bubble

Aromë kremoze kokosi

Për lëkurë të thatë

Coconut Bath Bubble

Aromë kremoze kokosi

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Sillni flluska me flluskat tona argëtuese dhe aromatike me Coconut Bath Bubble. E kthen vaskën tuaj në një parajsë ekzotike me një shpërthim blu dhe aromë të butë, kremoze të kokosit.

  • Flluskë banje në formë zemre
  • Aromë kremoze kokosi
  • Ngjyrosni ujin e vaskës tuaj me blu

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Mbajeni nën ujë të rrjedhshëm.
2. Lejoni të shkumëzojë kur keni nevojë për pak kohë serioze “vetëm me veten tuaj”.

Si përdoret

1. Mbajeni nën ujë të rrjedhshëm.
2. Lejoni të shkumëzojë kur keni nevojë për pak kohë serioze “vetëm me veten tuaj”.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Bath Bubble

Bikarbonat Natriumi, Acid Citrik, Talc, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Monosodium Citrate, PEG-150, Parfum, Maltodekstrinë, Sukrozë, Silicë e Hidratuar, Klorur Natriumi, Benzil Benzoat, Coumarin, Denatonium Benzoat, Alkool Benzil CI 77891, CI 42090.

My Review for Coconut Bath Bubble

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.