The Body Shop Kosovo

Camomile Silky Cleansing Makeup Remover Oil

Për të hequr makeup-in dhe papastërtitë

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Camomile Silky Cleansing Makeup Remover Oil

Për të hequr makeup-in dhe papastërtitë

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Është një pastrues, është një pastrues makeup-i dhe do të bëhet miku juaj i ri më i mirë. Prezantojmë Vajin tonë Pastrues të Mëndafshtë me Kamomil, një pastrues vajor freskues që lë lëkurën tuaj të ndihet e bukur, e pastër dhe e butë.

Ne e dimë se çfarë po mendoni. Një vaj? Për të pastruar? Është e drejtë, pastruesit me bazë vaji janë një shtesë e shkëlqyeshme për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës pasi ndihmojnë në shkrirjen e makeup-it dhe heqjen e papastërtive, mbetjeve dhe sebumit të tepërt. Dhe nuk është aspak e vështirë për të fshirë një smokey eye ose bojë vetullash të papërshkueshme nga uji, pasi heq me lehtësi makeup-in në një hap të thjeshtë. Nuk do ta thajë lëkurën tuaj gjatë procesit dhe është mjaft i butë dhe delikat për llojet e ndjeshme të lëkurës dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.

Ende nuk jeni të bindur? Ky vaj pastrues kamomili, që i bën të gjitha, është i pasuruar me ekstrakt kamomili, për të krijuar një formulë qetësuese që do të ndihmojë në ushqimin e lëkurës tuaj. Kjo e bën heqjen e makeup-it tuaj në fund të ditës një ritual relaksues para gjumit. Sepse të flesh pa hequr makeup-in nuk është kurrë kënaqësi.

  • Delikat me lëkurat e ndjeshme dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit
  • Pasuruar me ekstrakt kamomili
  • Ndihmon për të shkrirë makeup-in, madje edhe bojën për vetulla, të papërshkueshme nga uji
  • Lë lëkurën tuaj të ndihet e pastër dhe e freskët

Ekstrakt Kamomili. Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni 1-2 pompa të vajit tonë pastrues të kamomilit në duart tuaja dhe masazhojeni atë mbi lëkurë të thatë.
2. Tani shtoni një spërkatje uji për të emulsifikuar dhe për të ndier makeup-in tuaj që shkrihet në duart tuaja.
3. Shpëlajeni të gjithin me ujë dhe shijoni ndjesinë e freskët.

Si përdoret

1. Vendosni 1-2 pompa të vajit tonë pastrues të kamomilit në duart tuaja dhe masazhojeni atë mbi lëkurë të thatë.
2. Tani shtoni një spërkatje uji për të emulsifikuar dhe për të ndier makeup-in tuaj që shkrihet në duart tuaja.
3. Shpëlajeni të gjithin me ujë dhe shijoni ndjesinë e freskët.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Camomile Silky Cleansing Makeup Remover Oil

Vaj Soje/ Glycine Soja (Vaj Soje), Vaj Bajameje të ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaj Luledielli/ Hybrid Helianthus Annuus, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Etilheksil Palimtat, C12-15 Alkyl Benzoate, Isohexadecane, Polisorbat 85, Sorbitan Trioleat, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Octyldodecanol, Parfum / Aromë, Linalool, Tokoferol, Limonene, Aqua / Ujë / Eau, Vaj Luleje Anthemis Nobilis, Acid Citrik.

My Review for Camomile Silky Cleansing Makeup Remover Oil

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.