The Body Shop Kosovo

Camomile Fresh Micellar Water

Camomile Fresh Micellar Water

0/5
0 Mendime

Në një hap të shpejtë, të lehtë, hiqni butësisht dhe me efikasitet makeup-in ndërsa pastroni lëkurën me formulën tonë freskuese. E pasuruar me vaj kamomili nga Norfolk, largon makeup-in dhe papastërtitë pa fërkime të forta apo shpëlarje dhe lë lëkurën të ndihet e pastruar, e butë dhe e qetësuar.

  • Heqës makeup-in dhe larës në një hap
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Pasuruar me vaj kamomili
Clear

Si përdoret

1. Lagni një tampon pambuku me formulën tonë pastruese.
2. Rrëshqiteni lehtë mbi lëkurën tuaj për të hequr makeup-in dhe papastërtitë pa fërkim ose shpëlarje. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Camomile Fresh Micellar Water

Ujë, Poloxamer 184, Pentilen Glikol, Propanediol, Fenoksietanol, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Uji i lules së Kamomilit/Anthemis Nobilis, Disodium EDTA, Mjaltë, Acid Citric, Vaj i Lules së Kamomilit/Anthemis Nobilis, Sorbat Kaliumi, Benzoat Natriumi.

My Review for Camomile Fresh Micellar Water

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.