The Body Shop Kosovo

Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

Për lëkurë të ndjeshme

Heq butësisht makeup-in dhe papastërtitë

Vegan

Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

Për lëkurë të ndjeshme

Heq butësisht makeup-in dhe papastërtitë

Vegan

0/5
0 Mendime

Shkrin maskarën, eleminon penelin, pastron tonet e syve. Përshëndetni Pastruesin tonë Delikat të Makeup-it të Syrit me Kamomil.

Pavarësisht nëse ju pëlqen një ‘smoke eye’, peneli ose xixat në të gjithë kapakun e syrit, pastruesit e butë të makeup-it të syve duhet të jenë shoku juaj më i mirë. Pra, le të ju prezantojmë me Pastruesin tonë Delikat të Makeup-it të Syrit me Kamomil. Është i ashpër me makeup-in, por delikat me lëkurën tuaj të ndjeshme pasi ndihmon në shkrirjen e makeup-it nga qerpikët dhe kapakët e syve dhe qetëson si lëkurën e ndjeshme, të thatë ashtu edhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.
E pasuruar me ekstrakt kamomili, kjo shishe luksoze pastruese e makeup-it të syve për lëkurën e ndjeshme ndihet e butë si mëndafsh. Ky pastrues do të ndihmojë për të hequr çdo gjurmë të fundit të makeup-it së syve, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet e pastruar. Lamtumirë sytë panda.
Jeni kurioz për pjesën tjetër të gamës tonë të Kamomilit? Duhet të jeni. I butë mjaftueshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshin jo vetëm pastruesin e makeup-it të syve të The Body Shop, por edhe Gjalpin tonë më të shitur Camomile Sumptuous Cleansing Butter që ndihmon për të pastruar makeup-in në të gjithë fytyrën tuaj. Ne do t’ju kthejmë ndjesinë e të qenit të pastër dhe të bukur.

  • I butë mjaftueshëm për lëkurën e ndjeshme dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit
  • Pasuruar me ekstrakt kamomili
  • Grimi i syve shkrihet sikur të mos ketë qenë kurrë
  • I butë me qerpikët dhe kapakët, duke i lënë të ndihen më të pastër
  • Jam në Kitin e Heqjes së Butë të Makeup-it me Kamomil – shikojeni këtu

Ekstrakt Kamomili. Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Clear

Si përdoret

1. Përplasini qerpikët dhe hidhni një vështrim të fundit punës tuaj të artit.
2. Vendosni një sasi të vogël të Pastruesit të Makeup-it së syve në një tampon pambuku dhe pastrojini butësisht sytë tuaj.
3. Shpëlajeni me ujë dhe thajeni.
Doni një pastrim të dyfishtë? Po kështu edhe ne! Provoni një sasi të mjaftueshme të Camomile Sumptuous Cleansing Butter dhe masazhojeni në fytyrën tuaj. Shpëlajeni. Çfarë ndjesie të freskët le.

Si përdoret

1. Përplasini qerpikët dhe hidhni një vështrim të fundit punës tuaj të artit.
2. Vendosni një sasi të vogël të Pastruesit të Makeup-it së syve në një tampon pambuku dhe pastrojini butësisht sytë tuaj.
3. Shpëlajeni me ujë dhe thajeni.
Doni një pastrim të dyfishtë? Po kështu edhe ne! Provoni një sasi të mjaftueshme të Camomile Sumptuous Cleansing Butter dhe masazhojeni në fytyrën tuaj. Shpëlajeni. Çfarë ndjesie të freskët le.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

Ujë, Glicerinë, Polisorbat 20, Fenoksietanol Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Acid p-Anisic, Acid Citrik, Klorur Natriumi, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, Ekstrakt i Luleve Anthemis Nobilis.

My Review for Camomile Gentle Eye Make-Up Remover

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.