The Body Shop Kosovo

Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover

Për lëkurë të ndjeshme

Heq makeup-in kokëfortë

Vegan

Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover

Për lëkurë të ndjeshme

Heq makeup-in kokëfortë

Vegan

0/5
0 Mendime

Pastruesi ynë i makeup-it Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover ju ndihmon ti jepni lamtumirën qerpikëve të ngarkuar, kapakëve të syrit të diskos dhe buzët e kuqe të ndezura, duke e lënë lëkurën tuaj të pastruar dhe të lumtur.

E vërteta është, ne shpesh futemi në shtrat pa e kuptuar që make-up-i ynë i syve është akoma aty, vetëm për tu shfaqur në jastëk, në mëngjes. Kjo është arsyeja pse mënyra më e mirë për të hequr makeup-in e syve është me një jastëk pambuku dhe një shishe të besueshme pastruese për sytë, ashtu si kjo! Atëherë, çfarë e bën tonën kaq të veçantë? Është pastrues i dyfishtë pasi punon si pastrues i makeup-it të syve dhe buzëve.

Kjo perlë e vogël e heqjes së makeup-it të syve dhe buzëve është e pasuruar me ekstrakt kamomili, dhe është mjaft i butë për llojet e ndjeshme të lëkurës dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit. Pa fërkime, tërheqje ose kruajtje të lëkurës suaj me produktin tone për heqjen e makeup-it së syve me kamomil. Thjesht një formulë qetësuese që largon makeup-in tuaj nga dita. Mascara e papërshkueshme nga uji, penel i rëndë dhe buzëkuqët që zgjasin nuk kanë asnjë shans.

  • I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme dhe mbajtësit e lenteve të kontaktit
  • Pasuruar me ekstrakt kamomili
  • Përdoret dyfish si pastrues makeup-i për sytë dhe buzët
  • Butësisht largon mascara e papërshkueshme nga uji dhe buzëkuqët afatgjatë

Ekstrakt Kamomili. Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Clear

Si përdoret

1. Tundeni, tundeni, tundeni për t’u aktivizuar!
2. Zhytni një tampon pambuku dhe pastrohuni me Camomile Eye & Lip Make-Up Remover mbi qerpikët, kapakët e syve dhe buzët për të hequr makeup-in. Përsëriteni nëse është e nevojshme për zona kokëforta.
3. Një tifoz i pastrimit të dyfishtë? Përhapni gjalpin tonë të pastrues të kamomilit në të gjithë fytyrën tuaj për atë ndjesi të pastër e të butë.

Si përdoret

1. Tundeni, tundeni, tundeni për t’u aktivizuar!
2. Zhytni një tampon pambuku dhe pastrohuni me Camomile Eye & Lip Make-Up Remover mbi qerpikët, kapakët e syve dhe buzët për të hequr makeup-in. Përsëriteni nëse është e nevojshme për zona kokëforta.
3. Një tifoz i pastrimit të dyfishtë? Përhapni gjalpin tonë të pastrues të kamomilit në të gjithë fytyrën tuaj për atë ndjesi të pastër e të butë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover

Ujë, Izododekan, Isopropyl Palmitat, Fosfat Kaliumi, Heksilen Glikol, Klorur Natriumi, Ujë Lulesh Anthemis Nobilis, Fosfat Dikaliumi, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Decyl Glucoside, Polyaminopropyl Biguanide, Disodium EDTA, Argininë, Taurinë, Acid Citrik, Sorbat Kaliumi, Benzoat Natriumi.

My Review for Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.