The Body Shop Kosovo

Camomile Dissolve The Day Make-Up Cleansing Oil

PËR LËKURË TË NDJESHME

LARGON MAKEUP-IN

FORMULË E RE

Camomile Dissolve The Day Make-Up Cleansing Oil

PËR LËKURË TË NDJESHME

LARGON MAKEUP-IN

FORMULË E RE

0/5
0 Mendime

A ju pëlqen vajin ynë pastrues Camomile Silky Cleansing Oil? Tani e kemi quar në një nivel më lartë, tani me më pak përbërës – vetëm 12 – të bërë nga 95% përbërës me origjinë natyrale dhe vegan.

Hiqni të gjitha gjurmët e makijazhit me vajin tonë të pastrimit të make-up Dissolve The Day.

Shtrydhni disa pika të vajit tonë të pastër të pastrimit të make-upit në majë të gishtave dhe masazhojeni në lëkurë të thatë. Kjo formulë e lehtë dhe jo e yndyrshme rrëshqet dhe shpërndahet duke larguar të gjitha gjurmët e grimit në çdo kohë – madje edhe ngjyrën kokëfortë të syve dhe buzëve.

Hapi i parë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës gjatë natës, ai mund të shpërlahet me pastruesit tonë nga kotoni apo me ato shumëpërdorimshe dhe me ujë të ngrohtë për të lënë lëkurën të ndihet e pastruar, rehatuar, freskuar dhe e butë.

Vaji ynë i fuqishëm por i butë i pastrimit është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrore, përfshirë vajin e kamomilit nga Norfolk, Angli, si dhe vaj luledielli dhe papaja. Në fakt, formula jonë është bërë me vetëm 12 përbërës. Kur funksionon, pse të shtoni më shumë?

 • E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme
 • Formulë e re
 • Vaj për pastrimin e grimit
 • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
 • Hiqni të gjitha gjurmët e grimit, madje edhe ngjyrën kokëfortë të syve dhe buzëve
 • Lëreni lëkurën të pastrohet, rehatohet, freskohet dhe të zbutet
 • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, përfshirë vajin e lulediellit, papajës dhe kamomilit
 • Vegan
 • Ngjyra e shisheve mund të ndryshojë sepse ne përdorim plastikë PCR.
Clear

Si përdoret

 1. Shtoni disa pika në majë të gishtave.
 2. Masazhoni në lëkurë të thatë për të shpërndarë përbërjen, duke qenë të butë rreth zonës së syve.

Si përdoret

 1. Shtoni disa pika në majë të gishtave.
 2. Masazhoni në lëkurë të thatë për të shpërndarë përbërjen, duke qenë të butë rreth zonës së syve.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Camomile Dissolve The Day Make-Up Cleansing Oil

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Palmitate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Tocopheryl Acetate, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Carica Papaya Seed Oil/Carica Papaya (Papaya) Seed Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Tocopherol.

My Review for Camomile Dissolve The Day Make-Up Cleansing Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.