The Body Shop Kosovo

Camomile Clean Sweep Make-Up Cleansing Balm

PËR LËKURË TË NDJESHME

HIQNI MAKEUP-IN

VEGAN

Camomile Clean Sweep Make-Up Cleansing Balm

PËR LËKURË TË NDJESHME

HIQNI MAKEUP-IN

VEGAN

0/5
0 Mendime

Projektuar për të punuar me shpejtësi me grimin tuaj pa shumë lodhje, balsami i heqjes  të grimës Camomile Clean Sweep vjen në një paketim të përshtatshëm për në rrugë.

Pastrojeni lehtësisht grimin e fytyrës duke kaluar stick-un tonë të balsami mbi lëkurën tuaj. Shpërlani me ujë të ngrohtë dhe jeni të gatshëm për t’u larguar.
Mikpritësi i udhëtimit i përsosur, është ideal për ta mbajtur në çantën tuaj për një fundjavë jashtë shtëpisë, për udhëtime në festivale ose për ta marrë me vete në palestër.

E bërë me 95% të përbërësish nga natyra, duke përfshirë vaj kamomili nga Norfolk, Angli, ky stick balsami për pastrimin e grimit, lë lëkurën të ndihet e pastër, e rinfreskuar dhe e butë si mëndafsh.

 • Stick balsami për pastrimin e grimës
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme
 • Lëkurë që ndihet e pastër, e rinfreskuar dhe e butë si mëndafsh
 • I bërë me 95% të përbërësish nga natyra
 • Vegan
Clear

Si përdoret

 1. Masazhojini balsamin tonë në mënyrë të barabartë mbi lëkurën e thatë.
 2. Shihni se si me lehtësi e shkrin makeup-in.
 3. Lani me ujë të ngrohtë.

Si përdoret

 1. Masazhojini balsamin tonë në mënyrë të barabartë mbi lëkurën e thatë.
 2. Shihni se si me lehtësi e shkrin makeup-in.
 3. Lani me ujë të ngrohtë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Camomile Clean Sweep Make-Up Cleansing Balm

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax,Silica, Dicaprylyl Carbonate, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tribehenin, PEG-20Glyceryl Triisostearate, Caprylyl Glycol, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba,Parfum/Fragrance, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Carica Papaya Seed Oil/Carica Papaya (Papaya) Seed Oil, Linalool,Tocopherol, Limonene, Anthemis Nobilis Flower Oil, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Citric Acid.

My Review for Camomile Clean Sweep Make-Up Cleansing Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.