The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Shower Gel

Aromë lulesh

Freskues & Pastrues

Japanese Cherry Blossom Shower Gel

Aromë lulesh

Freskues & Pastrues

0/5
0 Mendime

Ky xhel dushi do të pastrojë dhe aromatizojë butësisht lëkurën tuaj me një përzierje delikate të manjolës së ëmbël, luleve feminile të qershisë dhe notave të drurit hinoki.

  • Aromë delikate, e ëmbël
  • Freskuese dhe pastruese
  • Pa sapun
  • Kombinojeni me produkte të tjerë në linjën e Japanese Cherry Blossom për të shtuar aromën.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

Shkumojeni në dush duke përdorur duart ose një sfungjer.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Shower Gel

Aqua / Ujë (Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar (Agjent Emulsifikues), Klorur Natriumi (Agjent Kontrollues i Viskozitetit), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues ), Poligliceril-2 Caprate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mel / Mjaltë (Humektant), Benzoat Natriumi (Konservant), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Linalool (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues ), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Luleje Qershie/ Prunus Serrulata (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksyetanol (Konservant), Citrat Natriumi (Rregullues i Ph), Metabisulfit Natriumi (Agjenti Reduktues).

My Review for Japanese Cherry Blossom Shower Gel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.