The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Body Lotion

Për femra

Aromë lulesh

Japanese Cherry Blossom Body Lotion

Për femra

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Ky krem i lehtë hidratues do të hidratojë dhe aromatizojë lëkurën tuaj me një përzierje delikate të manjollës së ëmbël, luleve feminile të qershisë dhe notave të drurit hinoki.

  • Aromë delikate, e ëmbël
  • Hidratim i lehtë
  • Kombinojeni me produkte të tjerë të linjës Japanese Cherry Blossom për të shtuar aromën
Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në të gjithë trupin pas larjes ose dushit.
2. Lëreni të thithet nga lëkura

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Body Lotion

Aqua / Ujë (Tretës), Ethylhexyl Palmitate (Emolient), Ceteareth-20 (Agjent Emulsifikues), Glicerinë (Humektant), Vaj i Farës Babassu/ Orbignya Oleifera (Emolient), Steareth-2 (Agjent Emulsifikues), Vaj i Arrës së Brazilit/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Fenoksietanol (Konservant), Caprylyl Glycol (Humektant), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Dimetikon (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii ( (30/30) (Emolient), Alkyl Acrylate Crosspolymer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Linalool (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Redaktues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Alfa-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Hydroxycitronellal (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Lulesh Qershie/Prunus Serrulata (Agjent Zbutës i Lëkurës), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Citrat Natriumi (Agjent Reduktues), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Natrium Metabisulfite (Konservant).

My Review for Japanese Cherry Blossom Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.