The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Shower Gel

AROME FRUTASH

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Shower Gel

AROME FRUTASH

0/5
0 Mendime

Bëhuni shkumë me xhelin tonë më të ëmbël të dushit që krijon varësi. E mbushur me ekstraktin e luleve të qershisë japoneze të vjela me dorë, të shtypur në të ftohtë dhe me nota të lëngshme luleshtrydhe, bozhure rozë dhe qelibar, kjo formulë pa sapun ju lë të ndiheni të freskuar të menjëhershëm, me fruta dhe aromë të papërmbajtshme.

  • Xhel freskues dushi
  • Pa sapun
  • I mbushur me ekstraktin e luleve të qershisë japoneze dhe notat me luleshtrydhe, bozhure dhe qelibar
  • Përmasa perfekte për ta mbajtur lëkurën të freskët dhe aromatike kudo që të udhëtoni
  • 100% vegjetarian

I dashur
Hidratues i fuqishëm i natyrës dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne jemi mirënjohës për miqtë tanë të turbullt dhe të zhurmshëm që e kanë bërë atë.

Clear

Si përdoret

Shkumojeni ne dush duke perdorur duart apo shpuze pastruese.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Polyglyceryl-2 Caprate, Mel/Honey/Miel, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Prunus Serrulata Flower Extract, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Sodium Metabisulfite, CI 17200/Red 33, CI 60730/Ext. Violet 2.

My Review for Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Shower Gel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.