The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Deodorant

Aromë frutash

Japanese Cherry Blossom Deodorant

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Vendosni Deodorantin tonë Japanese Cherry Blossom për një aromë lulesh delicate, të ëmbël gjatë gjithë ditës. Bërë me petale e luleve të qershisë dhe manjolës të mbledhura me dorë e të përpunuara në të ftohtë, me nota baze prej druri hinoki.

  • Deodorant roll on
  • 50ml
  • Testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

Vendoseni në sqetulla të thata.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Deodorant

Ujë, Alkool Denat., Propanediol, Parfum / Aromë, Xanthan Gum, Decil Glukosid, , Linalool, Benzil Salicilat, Glicerinë, Pluhur i lëngut të Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Acid Citrik, Limonene, Ekstrakt Lulesh Qershie Japoneze/ Prunus Serrulata ,Kumarin, Citral, Isoeugenol, Fenoksietanol, Citrat Natriumi, Metabisulfit Natriumi.

My Review for Japanese Cherry Blossom Deodorant

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.