The Body Shop Kosovo

Jamaican Black Castor Oil Curl Activator

PËR TË GJITHA KAÇURRELAT

FORMËSON KAÇURRELAT

Jamaican Black Castor Oil Curl Activator

PËR TË GJITHA KAÇURRELAT

FORMËSON KAÇURRELAT

0/5
0 Mendime

Shfaqni kaçurrelat tuaja natyrale me aktivizuesin tonë të kaçurrelave nga vaji i kastorit të zi xhamajkan.

Thuaju përshëndetje kaçurrelave të definuara, të forta dhe të gjalla çdo ditë me aktivizuesin tonë te kaçurrelave pa peshë dhe të lehtë për t’u përdorur. Ndihmon në zvogëlimin e çarjeve ndërsa i jep formë flokëve tuaj me një mbajtje të lehtë dhe natyrale.

Zbutni kremin e mëndafshtë nëpër flokët tuaj të lagur ose të thatë për kaçurrela dhe mbështjellje të shëndetshme, të ushqyera dhe më të forta. Vaji i ricinit të zi xhamajkan i bashkohet me gjalpin tonë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit Shea për të mbajtur kaçurrelat dhe mbështjelljet tuaja të ndjehen të ushqyera dhe të hidratuara. Ne kemi përfshirë gjithashtu proteinën vegane të keratinës për të ndihmuar në forcimin dhe rivendosjen* e kaçurrelave tuaja. Krijuar në bashkëpunim me bashkë-krijuesit tanë, një grup njerëzish me kaçurrela të ndryshme, nga e gjithë bota, duke përfshirë Brazilin, Indonezinë, Afrikën e Jugut, MB dhe SHBA. Sepse ju nuk mund t’i kuptoni kaçurrelat nëse nuk i keni ato!

Aktivizuesi ynë vjen në një tub të bërë me 30% plastikë të ricikluar. Ricikloni tubin dhe kapakun për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.** *Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e kondicionerit pastrues, maskës së flokëve, zbutësit të lëmuar dhe aktivizuesit të kaçurrelave. Riparon dukshëm flokët. **Aty ku lejojnë objektet lokale.

Pas përdorimit të parë:

 • 77% raportuan se ‘flyaways’ tyre dukeshin të reduktuara
 • 74% ranë dakord që flokët e tyre dukeshin të gjallë
 • 72% mendonin se flokët e tyre dukeshin më të lëmuar
 • 70% mendonin se flokët e tyre dukeshin më të shndritshëm

Prova e përdoruesit e 100 të anketuarve me valë, kaçurrela dhe mbështjellje 3A deri në 4C.

 • Aktivizues i kaçurrelave
 • Për të gjitha kaçurrelat
 • I jep formë kaçurrelave
 • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Përdoreni në flokë të lagura ose të thata për të formësuar kaçurrelat dhe spirale.
 2. Ndajini flokët në seksione, merrni një sasi të aktivizuesit dhe pastaj shpërndajeni në mënyrë të barabartë produktin në flokët tuaj, seksion sipas seksionit.
 3. Për të zgjatur kaçurrelat dhe spiralet, aplikojini flokët e lagur.

Si përdoret

 1. Përdoreni në flokë të lagura ose të thata për të formësuar kaçurrelat dhe spirale.
 2. Ndajini flokët në seksione, merrni një sasi të aktivizuesit dhe pastaj shpërndajeni në mënyrë të barabartë produktin në flokët tuaj, seksion sipas seksionit.
 3. Për të zgjatur kaçurrelat dhe spiralet, aplikojini flokët e lagur.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Jamaican Black Castor Oil Curl Activator

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Glyceryl

My Review for Jamaican Black Castor Oil Curl Activator

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.