The Body Shop Kosovo

Hemp Hard-Working Hand Scrub

Për lëkurë të thatë

Aromë e gjelbër

Hemp Hard-Working Hand Scrub

Për lëkurë të thatë

Aromë e gjelbër

0/5
0 Mendime

Scrub-i ynë për Duart me Kërp është eksfoliues i butë, plus një përqafim i madh hidratimi. Lëvozhga e kokosit dhe bajames butësisht heq papastërtitë dhe lëkurën e thatë, duke i lënë duart tuaja të ndjehen super të buta dhe të lëmuara. Ky scrub kremoz ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës tuaj dhe pasurohet me fuqinë e vajit të farës së kërpit. Kombinojeni me Mbrojtësin tonë të duarve me kërp, për një dozë edhe më të madhe të hidratimit.

  • Ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës suaj
  • Bëni eksfolijim të butë
  • Me vajin e farës së kërpit nga Franca dhe gjalpin e kakaos nga Gana
  • Për lëkurë ultra të thatë
  • Vegan
  • Kombinojeni me Mbrojtësin tonë të dorës me kërp për dyshen e hidratimit maksimal

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Masazhoni një sasi scrub-i në duart tuaja deri një minutë.
2. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni butësisht.
3. Për hidratim shtesë, ndiqeni me një fërkim të Mbrojtësit tonë të duarve me kërp.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Hard-Working Hand Scrub

Ujë, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Myristyl Myristate, Vaj Farash Cannabis Sativa, Triglicerid Kaprilik / Capric, Gjalpë Farash Kakaoje/ Theobroma Cacao, Stearate Gliceril, PEG-100 Stearat, Pluhur Lëvozhge Koksi/ Cocos Nucifera, Dyllë Luledielli/ Helianthus Annuus, Vaj Soje/ Glycine Soja, Parfum / Aromë, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Pluhur Lëvozhge Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulucis, Sorbat Kaliumi, Xanthan Gum, Acid Citrik, Talc, CI 77288 / Okside Kromi të Gjelbra, CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77499 / Okside Hekuri.

My Review for Hemp Hard-Working Hand Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.