The Body Shop Kosovo

Hemp Nourishing & Protecting Dry Body Oil

VAJ USHQYES PER TRUPIN

PER LEKURE SHUME TE THATE

Hemp Nourishing & Protecting Dry Body Oil

VAJ USHQYES PER TRUPIN

PER LEKURE SHUME TE THATE

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës ultra të thatë një hidratim të fortë, me vajin tonë ushqyes dhe mbrojtës të trupit të kërpit.

Spërkateni në një shtresë të hollë të vajit tonë të thatë të trupit. Absorbues i shpejtë dhe jo ngjitës, lë lëkurën e hijshme të shkëlqejë me një shkëlqim natyral, me pamje të shëndetshme.

I pasuruar me vajin e farës së kërpit nga Franca dhe i bërë me më pak se 10 përbërës, ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës deri në 24 orë, duke e ushqyer intensivisht lëkurën në mënyrë që të ndihet më e butë dhe më elastike. Le të shkëlqejmë.

  • Jo i yndyrshëm dhe që përthithet shpejt.
  • I pasuruar me vaj farë kërpi nga Franca
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • I testuar dermatologjikisht
  • Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Spërkateni në lëkurën tuaj
  2. Masazhojeni – përthithet shpejt kështu që nuk ka nevojë të rri përreth.

Si përdoret

  1. Spërkateni në lëkurën tuaj
  2. Masazhojeni – përthithet shpejt kështu që nuk ka nevojë të rri përreth.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Nourishing & Protecting Dry Body Oil

Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Dicaprylyl Carbonate, Cannabis Sativa Seed Oil, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citric Acid.

My Review for Hemp Nourishing & Protecting Dry Body Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.