The Body Shop Kosovo

Hemp Heavy Duty Lip Care

Për lëkurë të thatë

Aromë druri

Për buzë shumë të thata

Hemp Heavy Duty Lip Care

Për lëkurë të thatë

Aromë druri

Për buzë shumë të thata

0/5
0 Mendime

Mbushur me vajin e farës së kërpit për të qetësuar dhe hidratuar, zbutësi jonë i buzëve Hemp Heavy Duty Lip Care ndihmon në mbrojtjen e buzëve tuaja nga agjentët e jashtëm.

  • Kujdes për buzët
  • Ushqyes dhe zbutës
  • Për buzët ultra të thata
  • U jep buzëve një shkëlqim të lehtë me pamje natyrale
  • I mbushur me vajin e farës së kërpit, i pasur me acide yndyrore esenciale
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

Vendosni Gjalpin e Buzëve në buzët e thata me majat e gishtave ose me një furçë buzësh.
1. Mbani buzët tuaja të buta, të hidratuara dhe të shkëlqyeshme duke riaplikuar Gjalpin tonë të Buzëve gjatë gjithë ditës.
2. Ri-aplikoni Gjalpin tonë të Buzëve pasi të keni ngrënë dhe pirë për t’ju ndihmuar që buzët tuaja të duken dhe të ndjehen më të buta dhe të hidratuara.
3. Vendosni një shtresë të plotë të Gjalpit tonë të Buzëve para gjumit për të ndihmuar në lagështimin e buzëve gjatë natës.

Si përdoret

Vendosni Gjalpin e Buzëve në buzët e thata me majat e gishtave ose me një furçë buzësh.
1. Mbani buzët tuaja të buta, të hidratuara dhe të shkëlqyeshme duke riaplikuar Gjalpin tonë të Buzëve gjatë gjithë ditës.
2. Ri-aplikoni Gjalpin tonë të Buzëve pasi të keni ngrënë dhe pirë për t’ju ndihmuar që buzët tuaja të duken dhe të ndjehen më të buta dhe të hidratuara.
3. Vendosni një shtresë të plotë të Gjalpit tonë të Buzëve para gjumit për të ndihmuar në lagështimin e buzëve gjatë natës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Heavy Duty Lip Care

Vaj kokosi i hidrogjenizuar, vaj Ulliri/Olea Europaea, Cera Alba/Dyllë, Dyllë Candelilla , vaj farash Kërpi/Kanabis Sativa, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii, Acetat i Tokoferilit, Vaj i Salvia Sclarea, Ujë, Panteol, Retinil Palmitate, Tokoferol, Linalool, Limonene, Geraniol.

My Review for Hemp Heavy Duty Lip Care

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.