The Body Shop Kosovo

Hemp Heavy-Duty Face Protector

Për lëkurë të thatë

Hemp Heavy-Duty Face Protector

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Ky krem hidratues intensiv i fytyrës qetëson dhe ri-hidraton lëkurën shumë të thatë dhe mbron lëkurën e ekspozuar ndaj elementeve të natyrës.

  • Hidraton intensivisht
  • Sjell lehtësim të menjëhershëm në zona shumë të thata
  • Projektuar për të mbrojtur lëkurën në kushte ekstreme të motit
  • Testuar dermatologjikisht
  • LËKURË E THATË? Zbuloni fuqinë e kërpit

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

Shtrydhni një sasi të vogël në pëllëmbët tuaja dhe masazhojeni në fytyrë, aq shpesh sa nevojitet.

Si përdoret

Shtrydhni një sasi të vogël në pëllëmbët tuaja dhe masazhojeni në fytyrë, aq shpesh sa nevojitet.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Heavy-Duty Face Protector

Ujë, Glicerinë, Vaj i Farave të Kërpit/ Kanabis Sativa, Isononyl Isononanoate, Myristyl Myristate, Alkool Cetearyl, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearate, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Pantenol, Caprylyl Glycol, Fenoksietanol, Acetat Tokoferili, Dimethicone, Xanthan Gum, Disodium EDTA Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Amyl Cinnamal, Benzil Salicilat, Limonene, Hidroksid Natriumi, Talc, Acid Citrik, Karamel, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 42090.

My Review for Hemp Heavy-Duty Face Protector

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.