The Body Shop Kosovo

Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector

Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector

0/5
0 Mendime

Njihuni me çelësin për të mbajtur larg lëkurën ultra të thatë e të rrjepur – Hemp Heavy-Duty Body Moisturiser Protector i jep lëkurës tuaj hidratim intensiv.
Lëkura ekstremisht e thatë kërkon vetëm hidratim ekstrem. Punë e madhe, ky gjalp trupi me vajin e kërpit duhet të bëjë punë. E mbushur me vajin e pasur të farës së kërpit, që përmban acide yndyrore esenciale, kjo formulë ushqyese do ta lërë lëkurën tuaj të ndjehet e bukur, e butë dhe elastike për 96 orë të plota lumturi hidratimi.
Nëse jeni adhurues i gjalpërave të trupit të The Body Shop, atëherë do ta pëlqeni vërtet këtë produkt. Ndihet po aq mirë në lëkurën tuaj, por me të gjitha përfitimet e mrekullueshme të kërpit. Për cilat përfitime po flasim? Jemi të lumtur që pyetët. Gama jonë e kujdesit për lëkurën me kërp i jep lëkurës suaj një rritje të vitaminave A, C dhe E. Gjithashtu, kërpi ynë për lëkurën mund të ndihmojë për ta qetësuar kur është pak e stresuar (aka e thatë / me kruarje, apo e ashpër).
E përsosur për trupin, këmbët, gjunjët dhe brrylat, ky krem hidratues kërpi që punon shumë, është ndihma juaj për një lëkurë të mirë.

  • Hidratim intensiv 96 orë
  • Sjell rehati në lëkurë ultra të thatë
  • Pasuruar me acide yndyrore esenciale, Omega 3, 6 dhe 9 (një mënyrë e lezetshme për të thënë ‘lëkura juaj do ta dojë këtë ’)
  • Pasuruar me vaj të pasur të farës të kërpit dhe gjalpë
Clear

Si përdoret

1. Merrni një sasi të konsiderueshme gjalpi.
2. Shpërndajeni në të gjithë lëkurën tuaj dhe masazhojeni atë në ato zona veçanërisht të thata.
3. Jepi një minutë kohë për të bërë magjinë e saj shëruese-hidratuese të kërpit dhe ke mbaruar. Tani nxitoni dhe vishni disa rroba!

Si përdoret

1. Merrni një sasi të konsiderueshme gjalpi.
2. Shpërndajeni në të gjithë lëkurën tuaj dhe masazhojeni atë në ato zona veçanërisht të thata.
3. Jepi një minutë kohë për të bërë magjinë e saj shëruese-hidratuese të kërpit dhe ke mbaruar. Tani nxitoni dhe vishni disa rroba!

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector

Ujë, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Gjalp Kakaoje/ Theoproma Cacao Seed Butter, Alkool Stearyl, Betaine, Vaji i Farave të Kërpit/ Kanabis Sativa, Glicerinë, Vaj Soje/Glycine Soja, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Vaji i Arrës së Brazilit/Bertholletia Excelsa, C12-15 Alkyl Benzoate, Dyllë Blete/ Cera Alba, Etilhekzill Palmitate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Fenoksietanol, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Parfum / Aromë, Xanthan Gum, Tokoferol, Disodium EDTA, Hidroksid Natriumi, Acid Citrik, Caramel, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Hemp Heavy-Duty Body Moisture Protector

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.