The Body Shop Kosovo

Hemp Hard Working Foot Protector

24 orë hidratim i thellë

Për këmbë ultra të thata

Vegjetarian

Hemp Hard Working Foot Protector

24 orë hidratim i thellë

Për këmbë ultra të thata

Vegjetarian

5/5
1 Mendime
"Ska produkt me te mire per kembe me thembra shume te thata dhe te vrazhdta."
Lexo më shumë

Mbrojtësi i këmbëve tona Hemp Hard Working Foot Protector ju sjell një hap më pranë këmbëve të buta si të foshnjës. Nëse jeni ballafaquar me lëkurë dhe thembra të forta, të ashpra, atëherë është koha t’u jepni këmbëve tuaja një trajtim të pasur, hidratues.
E vërteta është se këmbët ndonjëherë mund të ndjejnë mungesë dashurie. Ato janë të zhytura në çizmet e dimrit për një kohë të gjatë, të lodhur duke u mbledhur brenda këpucëve më të parehatshme dhe mbi të gjitha, ato pritet të na mbajnë në këmbë, duke ecur dhe duke u ushtruar (ato gjëra të vogla të bezdisshme). Kjo është arsyeja pse ata meritojnë një përkëdhelje luksoze bujare për t’i ngritur përsëri në… këmbë.
Pasuruar me vaj të pastër të farës së kërpit dhe i pasur me acide yndyrore esenciale, Hemp Foot Protector siguron hidratim të bekuar për këmbët tuaja që punojnë fort. Ndihmon për të qetësuar dhe zbutur këmbët ultra të thata me 24 orë hidratim të thellë. Pra, hiqni çorapet, shkelmoni thembrat tuaja dhe përhapeni atë për ushqim gjatë gjithë ditës.
Por kremi me Kërp për këmbët i The Body Shop nuk është i vetmi hero hidratues për lëkurën shumë të thatë. Ne kemi një gamë të tërë me Kërp me të mirat hidratuese për ta mbajtur lëkurën tuaj të ndjehet e butë mëndafsh nga koka te këmbët.

  • Krem hidratues luksoz për këmbë
  • Gëzoni 24 orë hidratim qiellor
  • Ndihmon në zbutjen e këmbëve ultra të thata
  • Pasuruar me vaj të farës së kërpit
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Clear

Si përdoret

1. Pas një dite të gjatë, çlodhini këmbët dhe bëjini atyre një masazh të butë me Hemp Hard Working Foot Protector para se të flini.
2. Sigurohuni që ta përhapni atë mbi zonat më të thata, duke u dhënë atyre një nxitje të hidratimit.
3. Këmbët ndjehen më të ashpra se zakonisht? Provoni fillimisht të bëni eksfolijimin e këmbëve me File A Foot.

Si përdoret

1. Pas një dite të gjatë, çlodhini këmbët dhe bëjini atyre një masazh të butë me Hemp Hard Working Foot Protector para se të flini.
2. Sigurohuni që ta përhapni atë mbi zonat më të thata, duke u dhënë atyre një nxitje të hidratimit.
3. Këmbët ndjehen më të ashpra se zakonisht? Provoni fillimisht të bëni eksfolijimin e këmbëve me File A Foot.

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Eshte fantastik

February 2022

Ska produkt me te mire per kembe me thembra shume te thata dhe te vrazhdta.

Jeta
Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Hard Working Foot Protector

Ujë, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Myristyl Myristate, Gjalp Farash Kakaoje, Vaj Farash Cannabis Sativa, C12-15 Alkil Benzoat, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Dimethicone, Pantenol, Dyllë/ Cera Alba, Vaj Recini/ Ricinus Communis, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Sorbat Kaliumi, Allantoin, Xanthan Gum, Parfum, Propilen Glikol, Retinil Palmitat, Acid Citrik, Disodium EDTA, Ekstrakt Salvia Officinalis, Lule/ Vaj gjetheje Thymus Vulgaris, Tokoferol, Talc, CI 77891, CI 77288, CI 19140, CI 774 CI 77499, CI 77492.

My Review for Hemp Hard Working Foot Protector

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.