The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

Pink Grapefruit Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Xhel ynë i Dushit me Grejpfrut Rozë pastron dhe freskon lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndihet më e butë, e lëmuar dhe e gjallëruar.
Këto ditë, dushi është shumë më tepër sesa thjesht … dush. Ata janë një arratisje luksoze, një vend për t’u çlodhur dhe pastruar ndërsa meditoni për kuptimin e jetës. Por tani është koha të shtoni një spërkatje argëtimi në rutinën tuaj me mënyrën e vetme në të cilën dimë se si: xhel me dush me shije frutash. Po!
Xheli ynë i dushit me Grejpfrut Rozë sjell një copë vere në banjë. I mbushur me vaj të farës së grejpfrutit rozë, ju mund të shkumoheni me këtë Xhel Dushi emocionues dhe të trajtoni shqisat tuaja me aromën e freskët dhe të butë të grejpfrutit me shkëlqim rozë – pikërisht gjëja që ju zgjon në mëngjes!
Xheli i Dushit me Grapefrut Rozë I The Body Shop është sekreti juaj për lëkurë me aromë të ëmbël. Dhe kush e di? Ju madje mund të ndiheni të frymëzuar për të ndryshuar kohën tuaj të dushit me më shumë xhel dushi të The Body Shop sepse ka shumë më shumë argëtim me aromë frutash për t’u shijuar.

  • Një mënyrë argëtuese dhe me fruta për të pastruar lëkurën tuaj
  • Lë lëkurën të ndjehet më e butë, aromatike dhe e ëmbël
  • Aromë e lëngshme, e butë, energjike
  • Krijon një shkumë të pasur
  • Mbushur me vaj të farës së grejpfrutit rozë

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Hyni në dush dhe le të fillojë argëtimi. Shtrydhni një sasi të vogël të Xhelit tonë të Dushit me Grejpfrut Rozë në duart tuaja.
2. Përhapeni në të gjithë trupin tuaj dhe krijoni një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar butësisht lëkurën tuaj.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe shijoni një nxitje energjie.

Si përdoret

1. Hyni në dush dhe le të fillojë argëtimi. Shtrydhni një sasi të vogël të Xhelit tonë të Dushit me Grejpfrut Rozë në duart tuaja.
2. Përhapeni në të gjithë trupin tuaj dhe krijoni një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar butësisht lëkurën tuaj.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe shijoni një nxitje energjie.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Shower Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Klorid Natriumi Polyglyceryl-2 Caprate, Trisodium Sulfosuccinate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Mjaltë, Benzoat Natriumi , Linalool, Vaj I Farës së Grejpfrutit Rozë/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj i farës së Grejpfrutit/ Citrus Paradisi, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Citral, Denatonium Benzoat, Sulfat Natriumi, CI 14700, CI 17200.

My Review for Pink Grapefruit Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.