The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Soap

Aromë agrumesh

Për lëkurë të thatë

Vegan

Pink Grapefruit Soap

Aromë agrumesh

Për lëkurë të thatë

Vegan

0/5
0 Mendime

Zgjohuni nga dushi me shpërthime të freskëta grejpfruti. Fërkojeni këtë sapun me bazë perimesh për ta shndërruar në një shkumë të pasur për lëkurë që ndihet e pastruar plotësisht. Vaji i farave të grejpfrutit do t’ju lërë të ndiheni më të butë.

  • Sapun
  • Pastron
  • Lë lëkurën të ndjehet e butë
  • Nuk e than lëkurën
  • Sapun me bazë perimesh
  • Shkumë e pasur
  • Vaj i farës së grejpfrutit rozë
  • Vaj palme miqësor me mjedisin i çertifikuar

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Shkumojeni çdo ditë në banjë ose dush dhe përdoreni në lëvizje rrethore në trup.
2. Shpëlajeni tërësisht pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Soap

Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Triethanolamine, Limonene, Linalool, Vaj Fare Portokalli të Ëmbël/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj Fare Grejpfruti/ Citrus Paradisi, Acid Etidronic, Tetrasodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Citral, Klorur Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 14700, CI 77499, CI 17200.

My Review for Pink Grapefruit Soap

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.