The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Shower Scrub

Pink Grapefruit Shower Scrub

0/5
0 Mendime

Zbukuroni lekurën e trupit tuaj të bukur me pastruesin tonë më të mirë ndonjëherë të dushit, që lë lekurën tuaj të butë si mëndafsh.

Tani i formuluar me 95% përbërës me origjinë natyrale, eksfoliuesi ynë largon qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë lëkurën të ndjehet më e butë dhe e lëmuar. Madje, ndihmon për t’i dhënë lëkurës shkëlqim.

Ky pastrim me erë të grejpfrutit tani vjen në paketim të riciklueshëm.* Tubi është bërë me 30% plastikë të ricikluar, kështu që çdo herë që pastroni trupin, jeni duke i dhuruar pak dashuri edhe planetit tonë shumë të dashur.

  • Eksfoliues për trupin
  • E përkryer për lëkurë normale
  • Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar
  • Erë delikate të grejpfrutit rozë
  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Vaj i farës së Grejpfrutit Rozë
Ne shtrydhim farat e grejpfrutit për vajin e tyre esencial, për të shtuar në produktet tona nga grejpfruti rozë, me aromë të ëmbël dhe me erë agrume.

Clear

Si përdoret

Së pari, bëni një dush ose banjë me ujë të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve, zbutjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për eksfolijim.
Nëse depilimi është pjesë e rutinës tuaj të kujdesit për trupin, bëjeni këtë para se të përdorni eksfoliuesin e trupit për të parandaluar acarimin.
Masazhoni butësisht scrub-in e trupit në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Kaloni nga fundi i qafës deri tek këmbët.
Për ta bërë eksfolijimin më efektiv, përdorni me furçën, rrjetën ose sfungjerin tonë.
Shpëlajini mirë duke përdorur duart dhe duke e lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
Përdoreni 1-2 herë në javë.

Si përdoret

Së pari, bëni një dush ose banjë me ujë të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve, zbutjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për eksfolijim.
Nëse depilimi është pjesë e rutinës tuaj të kujdesit për trupin, bëjeni këtë para se të përdorni eksfoliuesin e trupit për të parandaluar acarimin.
Masazhoni butësisht scrub-in e trupit në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Kaloni nga fundi i qafës deri tek këmbët.
Për ta bërë eksfolijimin më efektiv, përdorni me furçën, rrjetën ose sfungjerin tonë.
Shpëlajini mirë duke përdorur duart dhe duke e lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
Përdoreni 1-2 herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Shower Scrub

Aqua/Water/Eau, Perlite, Glycerin, Ammonium Lauryl Sulfate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Decyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Acacia Senegal Gum, Limonene, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Citrus Limon Peel Powder/Citrus Limon (Lemon) Peel Powder, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Citrus Paradisi Seed Oil/Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzoic Acid, Citral, Citric Acid, CI 15985/Yellow 6, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

My Review for Pink Grapefruit Shower Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.