The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Shower Gel

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PASTRON DHE FRESKON LËKURËN

VEGAN

Pink Grapefruit Shower Gel

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PASTRON DHE FRESKON LËKURËN

VEGAN

0/5
0 Mendime

Pastroni dhe freskoni atë trup të bukur me xhelin tonë të dushit me grejpfrut rozë.

Tani i çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e grejpfrutit dhe aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika. Xheli ynë i dushit ndihmon që lëkura të ndjehet e butë. Notat e ëmbla të kësaj arome janë sikurse të preni  një grejpfrut të madh.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, xhel trupi shkumues i cili shndërrohet nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska.
Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni trupin tuaj.

  • Xhel dushi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
  • E lezetshme dhe freskuese
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

Aplikoni në trup, pastrohuni dhe shpërlajeni.

Si përdoret

Aplikoni në trup, pastrohuni dhe shpërlajeni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Shower Gel

My Review for Pink Grapefruit Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.