The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Hand Cream

Pink Grapefruit Hand Cream

0/5
0 Mendime

Ndihmoni që pëllëmbët dhe trëndafilat të ndjehen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura nga thatësia me kremin tonë më të mirë të duarve me Grejpfrut Rozë.

Tani i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e grejpfrutit rozë dhe gjalpin shea të tregtisë së drejtë të komunitetit nga Gana, hidratuesi ynë vegan i duarve u jep thonjve dhe kutikulave pak TLC dhe ushqen lëkurën me hidratim 48 orësh.

Ky krem për duar nuk është i yndyrshëm, nuk ngjitet dhe përthithet shpejt. Ajo gjithashtu ka një erë të bukur grejpfruti dhe vjen në një tub me madhësi udhëtimi, kështu që është e lehtë t’i mbani duart tuaja të hidratuara në lëvizje.

Thjesht shtrydhni një sasi pasi të keni larë ose dezinfektuar duart e juaja. Jepuni atyre kujdesin e merituar gjatë gjithë kohës.

  • Krem për duart
  • E përkryer për lëkurë normale
  • Ushqeni duart me hidratim 48 orësh
  • Formula xhel-krem që përthithet shpejt
  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

Aplikoni një sasi në duar dhe shpërndajeni.

Si përdoret

Aplikoni një sasi në duar dhe shpërndajeni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Hand Cream

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Citrus Grandis Seed Oil/Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Oil, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Limonene, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristamidopropyl PGDimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citral, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, CI 15985/Yellow 6, CI 17200/Red 33.

My Review for Pink Grapefruit Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.