The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Cleansing Face & Body Bar

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGAN

Pink Grapefruit Cleansing Face & Body Bar

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ndjehuni të butë dhe të freskët me sapunin tonë të ri dhe të përmirësuar për pastrimin e fytyrës dhe trupit me luleshtrydhe me një nivel të lartë të përbërësve natyralë.

Sapuni ynë i ri i pastrimit që punon në më shumë se një mënyra ju lejon të përgatitni lëng të dendur për të larë trupin nga koka deri te këmbët dhe t’i jepni fytyrës dhe trupit një kujdes serioz. I pasur dhe kremoz, e lë të gjitha llojet e lëkurës të ndihen të pastruara dhe të freskëta.

Certifikuar nga Shoqata Vegan dhe me 90% përbërës natyralë, është pasuruar me gjalpë shea e prodhuar me dorë nga tregtia Fer Trade e bashkësisë së Ghanës. Që nga viti 1994, tregtia jonë ka ndihmuar në sigurimin e pavarësisë financiare për më shumë se 600 gra. Ajo gjithashtu vjen në një paketë 100% ricikluese me letër*. Gjë e bukur.

  • Sapun për pastrimin e fytyrës dhe trupit
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • 90% përbërës natyralë
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan
  • Testuar nga dermatologët
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Cleansing Face & Body Bar

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Limonene, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Citrus Paradisi Seed Oil/Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Linalool, Sodium Hydroxide, Citral, CI 14700/Red 4, CI 77499/Iron Oxides, CI 17200/Red 33.

My Review for Pink Grapefruit Cleansing Face & Body Bar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.