The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Body Butter

PËR LËKURË NORMALE

E RE!

HIDRATIM 96 ORE

Pink Grapefruit Body Butter

PËR LËKURË NORMALE

E RE!

HIDRATIM 96 ORE

0/5
0 Mendime

Duajeni dhe ushqeni atë trup si kurrë më parë me gjalpin tonë më të mirë të trupit me grejpfrut rozë.

Tani i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farës së grejpfrutit rozë, gjalpin shea të punuar me dorë të Community Fair Trade nga Gana dhe vajin e farave të susamit të Komunitetit Fair Trade nga Nikaragua, hidratuesi ynë i trupit e lë lëkurën tuaj të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 96 orë. Madje ju jep një shkëlqim natyral.

Ky gjalpë trupi super kremoz tani vjen në paketim të riciklueshëm* të bërë me kapak alumini dhe vaskë plastike 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni atë trup të bukur.

Përdorni hidratuesin tonë jo ngjitës dhe jo të yndyrshëm me masë ose me bujari. Seriozisht. Të duash veten nuk është ndjerë kurrë kaq mirë.

 • Hidratues për trupin
 • E përkryer për lëkurë normale
 • Ushqeni dhe mbroni lëkurën me lagështi 96 orë
 • Aromë e lëngshme, energjike
 • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

 1. Thajeni lëkurën me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.
 2. Hiqni një copë Gjalpë Trupi.
 3. Spërkateni në lëkurë shumë të thatë me masë ose me bujari.
 4. Jepini nyjeve dhe të çarave të prirura ndaj tharjes si gjunjët, bërrylat dhe këmbët pak TLC shtesë.
 5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.
 6. Ndjeheni të ushqyer, të lëmuar dhe të zbutur.
 7. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Body Butter

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Citrus Paradisi Seed Oil/Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Limonene, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Linalool, Tocopherol, Citric Acid, Citral, Caramel, CI 17200/Red 33.”

My Review for Pink Grapefruit Body Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.