The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Hand Wash

Aromë frutash

Për lëkurë të thatë

Vegan

Pink Grapefruit Hand Wash

Aromë frutash

Për lëkurë të thatë

Vegan

0/5
0 Mendime

Freskoni duart dhe zgjoni shqisat me aromën e agrumeve të grejpfrutit rozë. Larësi i Duarve me Grejpfrut Pink ju jep një shpërthim ngritës sa herë që lani duart, dhe lë lëkurën të ndihet e pastruar dhe me aromë e papërmbajtshme.

  • Aromë e freskët, e butë e agrumeve
  • Lë duart të ndjehen të pastruara, të freskëta dhe me aromë të lehtë
  • Me veti zbutëse
  • Vegan
  • Pasuruar me esencën e kallam sheqerit

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në duar.
2. Shkumojeni me ujë dhe shijoni aromën e butësisë.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin e duarve me Grejpfrut Rozë.

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në duar.
2. Shkumojeni me ujë dhe shijoni aromën e butësisë.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin e duarve me Grejpfrut Rozë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Hand Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Klorur Natriumi, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Gliceril Cocoate, Benzoat Natriumi, Parfum/ Aromë, Acid Citrik, Limonene, Ujë Fruti Grejpfruti Rozë/ Citrus Grandis, Sukrozë, Dioleate Glukoze Metil PEG-120, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,, Linalool, Benzofenon-3, Disodium EDTA, Polisorbat 20, Denatonium Benzoat, Hidroksid Natriumi, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

My Review for Pink Grapefruit Hand Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.